חזון ויעדים יחידות הפקולטה מרכזי ומכוני מחקר ביטאון הפקולטה ספריה לוח סמינרים חדשות מפה גלריה סרטונים מלגות ספר טלפונים יום עיון בנושאי מים, אנרגיה, טיפול ומיחזור 25.1.2018 לוח סמינרים

הכנס ה12- לזיכרה של דליה גרדינגר ז"ל: " מים-קרקע-יסודות הזנה: פתרונות משולבים להבטחת ייצור מזון ומים גלובאלית" 29.2-2.3.2016

3 פברואר, 2016

אנו שמחים לבשר על הכנס ה12 לזכרה של דליה גרדינגר ז"ל, שיתקיים באודיטוריום רבין, הנדסה אזרחית וסביבתית, בין ה29 לפברואר ל2 למרץ 2016, בנושא:
Water-Soil-Nutrients: Integrated Solutions for Assuring Global Food and Water Security
נושא הבטחת ייצור מזון גלובאלית תוך התמקדות בבעיות מחסור המים הצפויות בעשורים הקרובים עומד במרכז ההתעניינות העולמית. בכנס נתמקד בפתרונות בני-קיימא שמבוססים על ניהול נכון יותר ומשמר של משאבי המים-קרקע-יסודות הזנה שמהווים יסוד מרכזי בשיפור יכולות ההתמודדות עם בעיות אלו ברמה הגלובאלית. דגש מיוחד יושם על פתרונות ידידותיי סביבה מחד ועל "הנגשת" הפתרונות לאזורים מתפתחים בעולם בהם יש לא מעט קשיים של החדרת יידע וטכנולוגיות מתקדמות. בכנס ישתתפו כעשרים מדענים וחוקרים מובילים בעולם בתחומים הרלוונטיים ולצידם כעשרים מדענים וחוקרים ישראליים מובילי המו"פ בישראל שהופך לדוגמא באזורים רבים בעולם שנדרשים לפתרונות בני-קיימא לבעיות ייצור המזון ומחסור המים.
כמו בכנסים הקודמים גם הפעם אנו מעודדים השתתפות פעילה של תלמידי מחקר ובתר-דוקטורנטים וזאת בעיקר ע"י הצגת פוסטרים. כבעבר נקיים גם הפעם תחרות פוסטרים והענקת פרסים למצטיינים.
מידע נוסף על הכנס וכנסים קודמים תוכלו למצוא באתר הכנס- http://tx.technion.ac.il/~dgsymp16/

במידה ונדרש מידע נוסף או הבהרות, נשמח לעמוד לרשותכם בכתובת הדוא"ל dgsymp@cv.technion.ac.il

 

חיפוש
עמוד בית |  מפת הפקולטה |  אלפון פקולטי |  מפת אתר |  צור קשר |  English
  Copyright © 2006 Civil. All Rights Reserved. Created by Catom web design