חזון ויעדים יחידות הפקולטה מרכזי ומכוני מחקר ביטאון הפקולטה ספריה לוח סמינרים חדשות מפה גלריה סרטונים מלגות ספר טלפונים יום עיון בנושאי מים, אנרגיה, טיפול ומיחזור 25.1.2018 לוח סמינרים

הוראה והכשרת מהנדסים

כדי להכשיר מהנדסים בעלי מוכנות לאתגרים של החברה המודרנית ולדינמיקה של הטכנולוגיות המתחדשות, פותחו שורה של תוכניות חדשות אשר בנוסף לתואר הכללי של מהנדס אזרחי הן מקנות תארים ייעודיים בשבעה תחומים כמפורט באיור 7. זוהי תוכנית הכשרה חדשנית המקנה כלים ויכולות לבוגרים להשתלב בענף מתחדש, המוביל היום שורה ארוכה של פרויקטים רב-שנתיים בקנה מדה גדול ובמורכבות טכנולוגית חסרת תקדים.

איור 7: מסלולי  לימוד  והכשרה  לתואר  ראשון  בתחומים  ייעודיים  

ובתחום  הכללי  של הנדסה אזרחית

 

בנוסף לתוכניות הכשרת מהנדסים בתואר ראשון פתחה הפקולטה מסלולים לתואר שני מקצועי, "מסטר בהנדסה" (ME - Master of Engineering) המקנות מומחיות בשטחים ייעודיים אשר בהם יש צרכים מיוחדים הן במסגרות של חברות עסקיות העוסקות בפרויקטי ענק, והן במסגרת של גופים ממשלתיים וחברות ייעוץ. דוגמאות לכך הם תוכניות לתואר שני בניהול פרויקטי בנייה, ניהול פרויקטי תשתית בתחבורה, אבטחת איכות ואמינות, מדעי והנדסת בטיחות בתחבורה.

לבוגרים של התוכניות הייעודיות לתואר ראשון ולתואר שני יש את הכלים המקנים להם יתרון להשתלב בחברות עסקיות בתחומי הבינוי, התשתיות והסביבה, בגופים ממשלתיים וציבוריים המופקדים על המדיניות בתחומים אלה. מעבר לכך, ההשכלה הרחבה והמעמיקה יותר בתוכניות אלה מעמידה את הבוגרים בשורה הראשונה של המועמדים לקידום לתפקידים בכירים הן התחום המקצועי והן בתחום הניהול.

 
עמוד בית |  מפת הפקולטה |  אלפון פקולטי |  מפת אתר |  צור קשר |  English
  Copyright © 2006 Civil. All Rights Reserved. Created by Catom web design