למעלה מ-70 סטודנטים\יות מהפקולטה הגיעו לפאנל הבוגרים השנתי , במסגרתו אנו מקיימים פעילויות שמטרתן לקרב ולייצר וודאות בקרב הסטודנטים בכל הקשור לנעשה ביום שלאחר לימודים. הבוגרים\ות שהשתתפו בפאנל נבחרו כך שייצגו
יריד התעסוקה 2024- בתאריך 10.7.24 התקיים בפקולטה יריד תעסוקה שהציע מעל 70 חברות מובילות בתעשייה בינהן – תדהר, גרין ועץ השקד. כ-500 סטודנטים מכל המסלולים השתתפו באירוע, שמספק הזדמנות להכיר
חוקרים בטכניון, ביניהם פרופ’ ערן פרידלר – ראש מכון המים וחבר סגל ביחידה להנדסת הסביבה, מים וחקלאות אצלנו בפקולטה, פיתחו מערכת עצמאית המפיקה מים מהאוויר גם באזורים מדבריים. בטכניון אמרו
Interested in studies?
We have a lot to tell you
Contact us
We will get back to you soon
* I agree with receiving advertising mail from the Faculty of Civil and Environmental Engineering